Русский

Новини МИ ПРАЦЮЄМО ЗАРАДИ ЗАХИСТУ ЗАКОННИХ ПРАВ НАШИХ КЛІЄНТІВ

Суд оштрафував київського Інтернет-провайдера за незаконне IPTV

Господарський суд міста Київ виніс рішення за позовом ТОВ «ТРК «Україна» до ТОВ «Корбіна телеком» за незаконну ретрансляцію телеканалів «Футбол 1» та «Футбол 2». Своїм рішенням суд заборонив ТОВ «Корбіна Телеком» здійснювати ретрансляцію зазначених телеканалів власним абонентам та призначив компенсацію у розмірі 13780 грн. Також Апелляційний господарський суд м. Києва визнав порушення з боку інших відповідачів, а саме постачальника послуг Інтернет і продавця IPTV приставок, та забов'язав кожного сплатити правовласнику помпенсацію у розмірі 13780 грн.

 

«Це дуже цікава та непроста справа. Не помилюсь, якщо зазначу, що це перша справа відносно Інтернет-провайдера, що нелегально ретранслював телеканали. У нас вже є досвід збору доказів незаконних ретрансляцій, проте кожна справа має свої відмінності. Особливості цієї справи полягали в тому, що доведення того факту, що порушником був сам провайдер, потребувало залучення двох інших відповідачів – продавця IPTV-приставки та іншого провайдера Інтернет.

Така схема роботи провайдерів, що нелегально надають послуги IPTV є дуже поширеною. Проте важливим є сам факт можливості притягнення до відповідальності порушників, незважаючи на складність збору доказів та незначну суму компенсації, яку призначив суд. Впевнений, що ми поширюватимемо таку практику в різних регіонах держави», - Павло Миколюк.