Русский

Новини МИ ПРАЦЮЄМО ЗАРАДИ ЗАХИСТУ ЗАКОННИХ ПРАВ НАШИХ КЛІЄНТІВ

Кіберполіція України припинила діяльність кардшарінгового сервісу

У м. Обухів Київської області співробітники Київського управління кіберполіції спільно зі слідчим підрозділом Обухівського відділу поліції Київської області було встановлено групу осіб, які незаконно отримували коди доступу до платних каналів телебачення, включаючи телеканали "Футбол 1", "Футбол 2" , і протягом останніх двох років, організувавши міського провайдера, здійснювали підключення населення до телебачення за що отримували грошові кошти. Про це повідомляється на сайті Департаменту Кіберполіції України.

У ході проведення обшуків було виявлено десятки ресиверів для прийому супутникового сигналу з модифікованим програмним забезпеченням, комп’ютерну техніку та флеш-накопичувачі за допомогою якої здійснювались дані модифікації, мережеве обладнання, яке використовувалось для його налаштування, а також чорнові записи та інструкції для вищевказаного приладдя.

За результатами проведення відповідних експертиз будуть оголошені підозри в скоєнні злочинів, передбачених ч.3 ст. 176 Кримінального кодексу України, а саме в порушенні авторського права і суміжних прав, а також ч.2 ст. 361 КК, а саме в несанкціонованому втручанні в роботу електронно-обчислювальних машин (комп'ютерів), автоматизованих систем, комп'ютерних мереж або мереж електрозв'язку.

Санкції зазначених статей передбачають позбавлення волі на строк до 6 років.