Русский

Правила використовування сайту МИ ПРАЦЮЄМО ЗАРАДИ ЗАХИСТУ ЗАКОННИХ ПРАВ НАШИХ КЛІЄНТІВ

Цей веб-сайт (www.vindex.com.ua) є власністю ТОВ «Юридична Фірма ВІНДЕКС» (місцезнаходження та поштова адреса: Україна, 04073, м. Київ, вул. Скляренка, 5, офіс 5) та обслуговується ВІНДЕКС або її постачальниками.  

 

Права інтелектуальної власності

Права інтелектуальної власності, включаючи авторське право, на опубліковані матеріали, будь-які торгові марки та бренди, інформація про які міститься на цьому сайті, належать ВІНДЕКС, її клієнтам або її постачальникам. Будь-яке використання торгових марок і брендів третіх осіб дозволяється лише з їхньої попередньої письмової згоди. Усі матеріали захищені авторським правом відповідно до законодавства України та міжнародного права.  Жодні матеріали, інформація, програмне забезпечення, продукти та послуги, отримані через цей веб-сайт, не можуть змінюватися, копіюватися, відтворюватися, передруковуватися, завантажуватися, публікуватися, передаватися, продаватися і поширюватися без попередньої письмової згоди ВІНДЕКС жодним чином, за винятком того, що користувач може завантажити одну копію матеріалу на єдиний комп'ютер для свого особистого некомерційного користування, якщо це не порушує права інтелектуальної власності третіх осіб.

 

Посилання

Веб-сайт містить (або може містити) посилання на інші сайти в мережі Інтернет (веб-ресурси третіх осіб) так само, як і взяті з інших джерел статті, фотографії, ілюстрації, графічні зображення, відео, інформацію та інший контент, що є результатом інтелектуальної діяльності та охороняються відповідно до законодавства України та міжнародного законодавства.