Русский

Новини МИ ПРАЦЮЄМО ЗАРАДИ ЗАХИСТУ ЗАКОННИХ ПРАВ НАШИХ КЛІЄНТІВ

Кіберполіція припинила роботу піратського сервісу ОТТ телебачення iseehd.tv

Працівники відділу протидії злочинам у сфері обігу протиправного контенту і телекомунікації Департаменту кіберполіції спільно зі слідчими Головного слідчого управління Національної поліції України припинили роботу сервісу «iseehd.tv», який здійснював свою діяльність протягом останніх трьох років.

Сервіс ретранслював понад  800 світових телеканалів та надавав доступ до перегляду колекцій відео та архіву телепередач без дозволів правовласників.  

Спочатку споживачам пропонувався триденний тестовий доступ, але потім пропонувалось підписатись на платні пакети. Максимальний пакет пропонувався за 120 дол. США на рік.

За зверненням директора «Віндекс» Павла Миколюка, що представляє інтереси «Телерадіокомпанія «Україна», поліцейські провели відповідну перевірку та встановили: сервіс ОТТ телебачення здійснював трансляцію та ретрансляцію аудіо та відео творів без відповідних документів та дозволів правовласників - повідомляється на сайті Кіберполіції.

За даним фактом поліція розпочала кримінальне провадження за ч.2 ст. 176 (Порушення авторського права і суміжних прав) та ч.2 ст. 361 (Несанкціоноване втручання в роботу електронно-обчислювальних машин) Кримінального кодексу України.

За місцем проживання адміністраторів та власників цього ОТТ-сервісу працівники кіберполіції провели обшуки. Крім того, обшук проводився в офісному приміщенні провайдера, де знаходилось серверне обладнання, яке підтримувало роботу ОТТ-сервісу.

За результатом проведення слідчих дій поліцейські вилучили комп’ютерну техніку та серверне обладнання. Техніку направлено до експертного центру для проведення усіх необхідних експертиз. Після отримання результатів цієї експертизи буде вирішено питання щодо оголошення підозри особам, які здійснювали адміністрування цього ОТТ-сервісу. Їм загрожує до шести років позбавлення волі.

Перед зверненням до правоохоронних органів компанія «Віндекс» звернулася до сервісу з листом про припинення ретрансляції телеканалів «Футбол 1» та «Футбол 2»,  однак не отримавши відповідь направила заяву до поліції.