Русский

Новини МИ ПРАЦЮЄМО ЗАРАДИ ЗАХИСТУ ЗАКОННИХ ПРАВ НАШИХ КЛІЄНТІВ

Три з половиною роки позбавлення волі за кардшаринг

Кіберполіція Хмельниччини, за зверненням директора «Віндекс» Павла Миколюка, що представляє інтереси ТОВ «Телерадіокомпанія «Україна», виявили двох осіб, які тривалий час займались картшарингом - незаконним підключенням до супутникового ТБ за допомогою Інтернету та надавали доступ майже до 1000 закодованих каналів без дозволу правовласників, в тому числі и до телеканалів «Футбол 1», «Футбол 2».  Такими діями особи завдали збитків ТОВ «ТРК «Україна» на суму понад 300 тис. грн.

В ході слідства було виявлено велику абонентську базу та вилучено велику кількість обладнання.

Суд визнав осіб винними за ч. 2 ст. 361, ч.2 ст. 176  КК України та призначив їм покарання у виді позбавлення волі строком 3 роки 6 місяців з позбавленням права займатись діяльністю, повязаною з торгівлею електронним і телекомунікаційним устаткуванням строком на 2 роки.

На підставі затвердженої угоди про визнання вини, суд пом'якшив покарання, замінивши його рішенням про звільнення від відбування покарання з випробуванням і встановленням іспитового строку один рік, відшкодуванням судових витрат за проведення експертизи на суму понад 96 тис. гривень та конфіскацією обладнання, що використовувалось в протиправній діяльності.

Також особи добровільно відшкодували завданий ТОВ «ТРК «Україна» збиток.

 

Відеосюжет.