Русский

Новини МИ ПРАЦЮЄМО ЗАРАДИ ЗАХИСТУ ЗАКОННИХ ПРАВ НАШИХ КЛІЄНТІВ

VINDEX входить до топ-100 компаній світу з видалення піратського контенту

За статистикою Google, компанія VINDEX відправила на видалення з пошукового індексу 840 тис. адрес URL. Таким чином, VINDEX увійшла до топ-100 компаній світу з видалення вмісту через порушення авторських прав та стала лідером серед інших компаній, які займаються антипіратською діяльністю на пострадянському просторі.

У 2012 році ми впровадили і з того часу постійно оновлюємо власний програмний продукт, який забезпечує системний моніторинг та ефективну takedown-процедуру в різних юрисдикціях. Без такого продукту взагалі не можна говорити про продуктивну антипіратську діяльность. Часто інфраструктура піратських сайтів виходить за межі національних або регіональних кордонів. Щоб ефективно захищати контент, необхідно забезпечити системний моніторинг в інтернеті, припиняти порушення в різних юрисдикціях.

Як правило, в Google блокується до 20% того, що знаходить наш програмний продукт. Після виявлення піратського контенту ми даємо можливість власникам веб-сайтів припинити порушення або встановити легальний плеєр правовласника.

З 2018 року VINDEX  - учасник спеціальної програми Google зі співробітництва з правовласниками.

 

Про систему моніторингу VINDEX

Система моніторингу VINDEX - це автоматизована система моніторингу контенту, відправки листів власникам сайтів i хостинг-провайдерам, онлайн-звітності та аналітики.