Русский

Новини МИ ПРАЦЮЄМО ЗАРАДИ ЗАХИСТУ ЗАКОННИХ ПРАВ НАШИХ КЛІЄНТІВ

Національна поліція та медіа-індустрія активізують боротьбу з піратством

2 березня проведено круглий стіл на тему «Боротьба з піратством».  Учасниками цього заходу були керівники національних медіа-груп («Медіа Група Україна», «1+1», StarLightMedia), представники Discovery, Fox, Посольства США, Української антипіратської асоціації, юридичної фірми ВІНДЕКС, керівництво Національної поліції: Хатія Деканоїдзе, Сергій Демидюк, Олександр Вакуленко.

Під час круглого столу обговорювались питання організації ефективної роботи підрозділів Національної поліції у сфері захисту прав інтелектуальної власності та взаємодії з правовласниками.

Голова Національної поліції Хатія Деканоїдзе висловила слова підтримки ініціативам правовласників і запевнила в готовності поліцейських підрозділів розпочати системну роботу з боротьби з піратством в Україні.

Представники медіа-індустрії, зі свого боку, запропонували підтримку ініціатив поліції у питаннях захисту прав інтелектуальної власності, методичну й технічну допомогу.   

За результатами круглого столу прийнято рішення про створення робочої групи з представників правовласників, юристів та підрозділів поліції. Головне завдання робочої групи – напрацювати у найкоротший термін стратегію роботи поліції в цьому напрямку, розробити план практичних та організаційних заходів.