Русский

Новини МИ ПРАЦЮЄМО ЗАРАДИ ЗАХИСТУ ЗАКОННИХ ПРАВ НАШИХ КЛІЄНТІВ

ВІНДЕКС допомагає GRAPHISOFT в боротьбі з піратством на ринку України

При юридичній підтримці ВІНДЕКС, лідера в сфері захисту правовласників, з 1 серпня розпочалася активна антипіратська кампанія по захисту прав GRAPHISOFT, розробника і постачальника програмного забезпечення для ринку архітектурно-будівельного проектування.

Високий рівень піратства на території України змушує виробників спеціалізованого ПЗ вдаватися до професійної юридичної допомоги для захисту прав інтелектуальної власності. У GRAPHISOFT відзначають, що не менше 95% користувачів ArchiCAD використовують піратську копію продукту.

Співпраця передбачає реалізацію компанією ВІНДЕКС плану ефективної боротьби як з нелегальними каналами поширення, так і в області юридичного переслідування порушників для відшкодування збитку. В рамках антипіратської кампанії планується співпраця з правоохоронними органами та проведення роз'яснювальних робіт про наслідки використання неліцензійних копій серед великих компаній, що використовують піратське програмне забезпечення в комерційній діяльності.

Над проектом працює команда юристів під керівництвом Павла Миколюка, що спеціалізується на захисті прав інтелектуальної власності, кримінальному, цивільному та господарському праві.

 

Про компанію GRAPHISOFT

Компанія GRAPHISOFT - один з найбільших світових розробників і постачальників програмного забезпечення для ринку архітектурно-будівельного проектування. У 1984 році компанія здійснила BIM революцію, розробивши ArchiCAD® - перше в індустрії САПР BIM-рішення для архітекторів. GRAPHISOFT продовжує лідирувати на ринку архітектурного програмного забезпечення, створюючи такі інноваційні продукти, як BIMcloud ™ - перша в світі рішення, спрямоване на організацію спільного BIM-проектування в режимі реального часу, EcoDesigner ™ - перша в світі повністю інтегрований додаток, призначене для енергетичного моделювання та оцінки енергоефективності будівель і BIMx® - лідируюче мобільний додаток для BIM-візуалізації. З 2007 року компанія GRAPHISOFT входить до складу концерну Nemetschek Group.


Про компанію ВІНДЕКС

Компанія ВІНДЕКС є провідною юридичною фірмою України, створеної для захисту і представництва правовласників. Заснована в 2009 році, ВІНДЕКС веде судову роботу в боротьбі проти всіх форм піратства, представляючи інтереси різних правовласників. Місія компанії: «Ми працюємо для захисту законних прав наших клієнтів і формування в Україні цивілізованого ринку інтелектуальної власності». Серед основних клієнтів ВІНДЕКС - Adobe, Dassault Systemes, GRAPHISOFT, Медіа Група Україна, група 1 + 1 медіа та ін.