Русский

Новини МИ ПРАЦЮЄМО ЗАРАДИ ЗАХИСТУ ЗАКОННИХ ПРАВ НАШИХ КЛІЄНТІВ

Тренінг для кіберполіції в Києві

У листопаді 2016 р. юридична фірма ВІНДЕКС у співпраці з аташе з правоохоронних питань Посольства США в Києві, за фінансової підтримки Бюро патентів і торгових марок США провели триденний тренінг для співробітників Департаменту кіберполіції.

У тренінгу взяли участь понад 25 співробітників Департаменту кіберполіції з усіх регіонів країни.

Темою тренінгу стало розслідування та притягнення до відповідальності за злочини проти інтелектуальної власності у мережі Інтернет (Інтернет-піратство).

В якості доповідачів та тренерів прийняли участь:

  • Регіональний аташе з питань захисту прав інтелектуальної власності в Росії та в країнах СНД Бюро патентів і торгових марок США при Посольстві США в Москві.

  • Помічник аташе з правових питань у сфері протидії кіберзлочинності  Бюро федеральних розслідувань при Посольстві США в Києві.

  • Директор Комп’ютерної криміналістичної лабораторії Відділу протидії комп’ютерним злочинам і захисту інтелектуальної власності Міністерства юстиції США (Вашингтон).

  • Помічник федерального прокурора США, колишній координатор з питань правоохоронної діяльності у сфері захисту інтелектуальної власності Міністерство юстиції США (Фресно, Каліфорнія).

  • Співробітник Центру боротьби з кіберзлочинністю і захисту інтелектуальної власності, Європол (IPC3) (Гаага, Нідерланди) тощо.
     

Тренінг був зосереджений на практичних аспектах розслідування злочинів проти інтелектуальної власності у мережі Інтернет, включаючи вилучення електронних доказів, їх аналіз, ознайомлення з найкращими практиками розслідування таких злочинів, механізм отримання міжнародної правової допомоги (MLAT) та обмін інформацією у взаємодії​ з Відділом з міжнародної співпраці Міністерства юстиції США.

Співробітників Департаменту кіберполіції також ознайомили з роботою Центру боротьби з кіберзлочинністю і захисту інтелектуальної власності Європолу (IPC3) - Європейська мережа прокурорів, що розслідують справи щодо порушення авторського права (European IP Prosecutorі Network).

Павло Миколюк, директор Юридичної фірми ВІНДЕКС, виступив з доповіддю про розслідування справ незаконної трансляції контенту платних телевізійних каналів.

Відтепер співробітники Департаменту кіберполіції Національної поліції України зможуть на практиці використовувати здобуті знання та навички та ділитися ними зі своїми колегами.

Відеосюжет http://ranok.kanalukraina.tv/video-news/relevant/24091/​