Русский

Новини МИ ПРАЦЮЄМО ЗАРАДИ ЗАХИСТУ ЗАКОННИХ ПРАВ НАШИХ КЛІЄНТІВ

Двох інтернет-провайдерів суд визнав винними у незаконній ретрансляції телеканалів «Футбол 1» та «Футбол 2»

Білоцерківський інтернет-провайдер «Магнус Лімітед» та київський відомий провайдер Wnet були визнанні винними у незаконному наданні послуг IPTV та ретрансляції телеканалів «Футбол 1» та «Футбол 2». Судом визначено суму компенсації кожному у сумі 64 тис. грн., що повинна бути сплачена правовласнику – ТОВ «ТРК «Україна».

Особливістю цієї справи було те, що вигадана даними провайдерами схема діяльності з надання послуг IPTV була досліджена судом та визнана незаконною. Так, нібито IPTV послугу надає ресурс http://tvbuzzer.net, а «Магнус Лімітед» та Wnet, як інтернет-провайдери, лише надають доступ до мультимедійного контенту цього ресурсу. Нами доведено, що змістом мультимедійного контенту є телеканали, серед яких «Футбол 1» та «Футбол 2», от же надання доступу до цих об’єктів інтелектуальної власності без дозволу правовласника – є порушенням його прав.

«Важливим питанням під час розгляду цієї справи було дотримання принципу «незворотності покарання», оскільки раніше поліція закрила кримінальне провадження за цим фактом. Про те, зібрані слідством докази дали змогу притягти порушників до відповідальності в рамках господарського судочинства» - зазначив директор ТОВ «ЮФ «Віндекс» Павло Миколюк.