Русский

Новини МИ ПРАЦЮЄМО ЗАРАДИ ЗАХИСТУ ЗАКОННИХ ПРАВ НАШИХ КЛІЄНТІВ

Львівську компанію суд визнав винною у незаконній ретрансляції телеканалів «Футбол 1» та «Футбол 2»

Апеляційний суд Львівської області підтвердив рішення суду першої інстанції у справі про незаконну ретрансляцію програм телевізійних каналів «Футбол 1», «Футбол 2» в мережі кабельного телебачення «Галакт» (м.Львів) та порушення прав ТОВ «ТРК «Україна».

Вирок суду, який виніс Перемишлянський районний суд Львівської області в січні 2017 року, оскаржували адвокати компанії «Галакт».

Суд визнав начальника дільниці кабельного телебачення «Галакт» винним у вчиненні злочину, передбаченого ч.1 ст.176 КК України та призначив йому покарання у виді штрафу в розмірі 8500 грн.

Також суд задовольнив цивільний позов представника правовласника, директора Юридичної фірми «Віндекс», про стягнення матеріальної шкоди з компанії «Галакт» на користь ТОВ «ТРК «Україна».

Кримінальна справа з'явилася після того, як Юридична фірма «Віндекс» отримала інформацію про порушення прав  ТОВ «ТРК «Україна» в мережі кабельного телебачення «Галакт». Віндекс, після перевірки цієї інформації, звернулась з заявою в поліцію та брала участь у справі як представник правовласника та цивільний позивач.