Русский

Новини МИ ПРАЦЮЄМО ЗАРАДИ ЗАХИСТУ ЗАКОННИХ ПРАВ НАШИХ КЛІЄНТІВ

Мешканця Хмельницька засудили за незакону ретрансляцію платних телеканалів «Футбол 1», «Футбол 2»

Хмельницький міськрайонний суд Хмельницької області виніс вирок мешканцю м. Хмельницька. Його визнано винним та засуджено за вчинення кримінальних правопорушень, передбачених ч. 1 ст. ст. 361 (несанкціоноване втручання в роботу мереж електрозв'язку, що призвело до спотворення процесу обробки інформації та до порушення встановленого порядку її маршрутизації та незаконне відтворення, розповсюдження програм мовлення) та ч. 1 ст. 176 КК України (порушення авторського права і суміжних прав).

Встановлено, що він за допомогою самостійно налаштованого обладнання декодував супутниковий радіосигнал телевізійних програм платних телеканалів та несанкціоновано (і, звичайно, не безкоштовно) підключав своїх клієнтів до платних телеканалів, в тому числі  телеканалів «Футбол 1», «Футбол 2», які ті могли дивитися без укладення договору з компанією-правовласником.

Своїми діями чоловік порушив майнові права ТОВ «ТРК «Україна» та завдав матеріальної шкоди.

Обвинувачений повністю визнав свою вину у вказаних кримінальних правопорушеннях.  Суд засудив його до штрафу в розмірі 15 300 грн. Обладнання, яке використовувалось під час незаконної діяльності, суд конфіскував в рахунок держави.

Інтереси правовласника, ТОВ «ТРК «Україна», визнаного потерпілим, представляла в суді юридична фірма «Віндекс».