Русский

Під захистом МИ ПРАЦЮЄМО ЗАРАДИ ЗАХИСТУ ЗАКОННИХ ПРАВ НАШИХ КЛІЄНТІВ

Безсмертник (серіал, 2015)

Безсмертник (серіал, 2015)

Про серіал

Назва мовою оригіналу: «Безсмертник».
Рік: 2015.  
Хронометраж: 100 серій х 45 хвилин.
Виробництво: ТОВ «Фронт Сінема» на замовлення ТОВ «ТРК «Україна».
Режисер картини: Дмитро Гольдман.
 

Правовласник

ТОВ «ТРК «Україна» належать усі виключні майнові права, включаючи відтворення та розповсюдження матеріалів у мережі Інтернет. Офіційна сторінка: http://bessmertnik.kanalukraina.tv/.
 

Юридичне попередження

Будь-яке відтворення, розповсюдження та/або використання у мережі Інтернет, можливі лише за умови отримання попередньої згоди правовласника. Без відповідного дозволу можливе лише використання відео з офіційного каналу правовласника в YouTube за умови наявності такого відео.

Попереджаємо, що ВІНДЕКС проводить постійний моніторинг веб-сайтів та прийме ряд заходів щодо недопущення та фіксування порушень виключних прав правовласника з подальшим застосуванням заходів цивільно-правового впливу відповідно до міжнародних норм та чинного законодавства України.

Переконливо пропонуємо утриматися від будь-яких дій, які можуть призвести до порушення прав інтелектуальної власності правовласника.
 

Про легальне використання

Цей контент пропонується сайтам-партнерам у плеєрі правовласника за умови отримання попереднього дозволу та/або в плеері YouTube з офіційного каналу правовласника: 

Частина 1. «Безсмертник. Битва за любов» (серії 1-24)
Частина 2. «Безсмертник. Нова Надія» (серії 25-50)
Частина 3. «Безсмертник. Віра і правда» (серії 51-74)
Частина 4. «Безсмертник. Рай там, де ти» (серії 74-100)


Правові документи:

Довіреність