Русский

Під захистом МИ ПРАЦЮЄМО ЗАРАДИ ЗАХИСТУ ЗАКОННИХ ПРАВ НАШИХ КЛІЄНТІВ

СуперКопи (серіал, 2016)

СуперКопи (серіал, 2016)

Про серіал

Назва мовою оригіналу: «СуперКопи».
Рік: 2015-2016.  
Режисер: Олександр Богданенко.
Генеральний продюсер: Андрій Бурим.
Виконавчий продюсер: В'ячеслав Дергачов.
 

Правовласник

ТОВ «ТРК «Україна» належать усі виключні майнові права, включаючи відтворення та розповсюдження матеріалів у мережі Інтернет. Офіційна сторінка: http://nlotv.com/projects/2173/.

Юридичне попередження

Будь-яке відтворення, розповсюдження та/або використання у мережі Інтернет, можливі лише за умови отримання попередньої згоди правовласника. Без відповідного дозволу можливе лише використання відео з офіційного каналу правовласника в YouTube за умови наявності такого відео.

Попереджаємо, що ВІНДЕКС проводить постійний моніторинг веб-сайтів та прийме ряд заходів щодо недопущення та фіксування порушень виключних прав правовласника з подальшим застосуванням заходів цивільно-правового впливу відповідно до міжнародних норм та чинного законодавства України.

Переконливо пропонуємо утриматися від будь-яких дій, які можуть призвести до порушення прав інтелектуальної власності правовласника.
 

Про легальне використання

Цей контент пропонується сайтам-партнерам у плеєрі правовласника за умови отримання попереднього дозволу та/або в плеері YouTube з офіційного каналу правовласника: 

СуперКопи (повні серії)
 


Правові документи:

Довіреність