Русский

Під захистом МИ ПРАЦЮЄМО ЗАРАДИ ЗАХИСТУ ЗАКОННИХ ПРАВ НАШИХ КЛІЄНТІВ

Чемпіонат Бразилії

Чемпіонат Бразилії

Cпортивний захід

Футбольні матчі Чемпіоната Бразилії.

Правовласник

ТОВ «ТРК «Україна» належать виключні майнові права на телевізійну трансляцію, відтворення та розповсюдження у мережі Інтернет як повних матеріалів, так і їхніх фрагментів на території України. Офіційна сторінка: http://footballua.tv/.
 

Попередження

Будь-яка трансляція, відтворення та/або розповсюдження в мережі Інтернет аудіовізуальних матеріалів спортивного заходу, так само як і включення їхніх окремих уривків, які висвітлюють проведення цих спортивних заходів, у випуски новин, можливе лише за умови отримання згоди власника авторських прав. Без отримання дозволу можливе використання відео з офіційного каналу правовласника в YouTube за умови наявності такого відео.

Попереджаємо, що ВІНДЕКС проводить постійний моніторинг веб-сайтів і прийме низку заходів щодо недопущення та фіксування порушень виняткових прав правовласника з подальшим застосуванням заходів цивільно-правового впливу відповідно до міжнародних норм та чинного законодавства України.

Переконливо пропонуємо утриматися від будь-яких дій, які можуть призвести до порушення прав інтелектуальної власності правовласника; обмежити показ трансляцій іноземних телеканалів, так само як і використання фрагментів відео, що є власністю цих телеканалів, у межах території України.
 

Про легальне використання

Цей контент пропонується сайтам-партнерам у плеєрі правовласника за умови отримання попереднього дозволу та/або в плеєрі YouTube на офіційному каналі правовласника: https://www.youtube.com/user/FootballTVUA.


Правові документи:

Довіреність