Русский

Під захистом МИ ПРАЦЮЄМО ЗАРАДИ ЗАХИСТУ ЗАКОННИХ ПРАВ НАШИХ КЛІЄНТІВ

Кваліфікація Євро-2016

Кваліфікація Євро-2016

Cпортивний захід

Футбольні матчі кваліфікації Євро-2016 (UEFA EURO 2016).
 

Правовласник

ТОВ «ТРК «Україна» належать виключні майнові права на телевізійну трансляцію, відтворення та розповсюдження у мережі Інтернет як повних матеріалів, так і їхніх фрагментів на території України. Офіційна сторінка: http://euro2016.footballua.tv/.
 

Попередження

Будь-яка трансляція, відтворення та/або розповсюдження в мережі Інтернет аудіовізуальних матеріалів спортивного заходу, так само як і включення їхніх окремих уривків, які висвітлюють проведення цих спортивних заходів, у випуски новин, можливе лише за умови отримання згоди власника авторських прав. Без відповідного дозволу можливе використання відео з офіційного каналу правовласника в YouTube за умови наявності такого відео.

Попереджаємо, що ВІНДЕКС проводить постійний моніторинг веб-сайтів і прийме низку заходів щодо недопущення та фіксування порушень виняткових прав правовласника з подальшим застосуванням заходів цивільно-правового впливу відповідно до міжнародних норм та чинного законодавства України.

Переконливо пропонуємо утриматися від будь-яких дій, які можуть призвести до порушення прав інтелектуальної власності правовласника; обмежити показ трансляцій іноземних телеканалів, так само як і використання фрагментів відео, що є власністю цих телеканалів, у межах території України.
 

Про легальне використання

Цей контент пропонується сайтам-партнерам у плеєрі правовласника за умови отримання попереднього дозволу та/або в плеєрі YouTube на офіційному каналі правовласника: https://www.youtube.com/user/FootballTVUA.


Правові документи:

Довіреність